Záclony zútulní každou místnost a ochrání částečně i vaše soukromí. Dlouhé, nařasené, krátké, s barevným dekorem nebo třásněmi – výběr je skutečně velký, ať už jde o rozměry, provedení, barvu nebo vzor. Díky moderním rozměrům záclony zdobí nejenom standardní okna a balkonové dveře, ale i malá nebo atypická okna, a proto patří k nepostradatelným bytovým doplňkům.

Zrovna tak bez pěkného, dekorativního přehozu na postel si svoji ložnici umí představit jen málokdo. Tento efektní doplněk plní i užitečnou funkci. Chrání lůžko před prachem, a tak máme jistotu, že pokaždé uléháme do čisté postele. Jde o vynikající řešení hlavně v malých bytech, kdy lůžko bývá součástí obývacího pokoje. Pohovka, na ktré spíme, se tímto způsobem dá elegantně zakrýt, zejména když čekáme návštěvu.

V našem e-shopu najdete i velice kvalitní povlečení na postele. Jste milovníkem venkovského stylu, potrpíte si na klasické, elegantní vzory nebo jste naopak vyznavačem módních trendů? To vše si u nás můžete objednat. Pestrá škála dětského povlečení vás také určitě nadchne, stejně jako to, že nakoupíte za příznivé ceny.