Zaujal nás e-shop s originálním a nevšedním názvem Hubatá černoška a brzy jsme pochopili, že originální a vtipný je i jeho sortiment. Ten můžeme rozdělit na karnevalové a dárkové zboží, a protože je větší pravděpodobnost, že budete řešit dárky, pojďme se mrknout právě na tuto část jejich nabídky.

Ta je velmi přehledně rozdělena podle toho, jakým způsobem chcete ten správný dárek vybírat. Pokud potřebujete vyřešit nějakou konkrétní příležitost, můžete zde najít dárek k narozeninám (a to včetně kulatých narozenin jako jsou padesátiny, čtyřicátiny atd.), svatební dary pro novomanžele, dárky k odchodu do důchodu nebo ze zaměstnání, ke svátkům jako je Den matek, sv. Valentýn a samozřejmě také vánoční dárky.

Dále můžete vybírat dárky podle druhu dárků. Tedy zda jde o dárek alkoholický, vtipný, levný, do domácnosti, do kuchyně, zda je to sklenička, hrníček, polštář, kosmetický balíček nebo třeba zástěra s potiskem. To uplatníte ve chvíli, kdy už máte jasnější představu.
Třetí možností, jak najít ten správný dárek, představuje kategorie “dárky pro”… A za to si už můžete doplnit babičku, maminku, tatínka, dědečka, ale také třeba motorkáře, sportovce (fotbalistu, hokejistu…), učitele, šéfa, hasiče nebo třeba rybáře, myslivce atd.

Takovéto rozdělení dárků je velmi přehledné a jelikož nabídka tohoto e-shopu je velmi nápaditá, je tu skutečně na co se dívat. Zaujaly nás různé vtipné cedule, spousta originálních hrníčků, vtipné toaleťáky s potiskem či dokonce dárková vína zaměřená na různé příležitosti nebo pro různé členy rodiny, nemluvě o spoustě motivů skleněných půllitrů nebo společenských her pro dospělé.

Těžko se vypichují konkrétní produkty, protože to zkrátka chce vidět. A že se probíráním nabídky Hubaté černošky pobavíte, o tom nepochybujte. O vtipné dárky tu vážně není nouze. A dost možná, že zabrousíte také do části věnované karnevalu, ostatně Hubatá černoška se letos stala vítězem prestižní soutěže Shop roku právě v kategorii Masky a kostýmy…