Svatba je jen jedna za život, vezmeme-li v potaz, že vše dobře dopadne a na dveře za pár let neklepe rozvod a tak je třeba, aby byl tento den opravdu tím nejkrásnějším dnem v životě obou novomanželů. Každá nevěsta i ženich se na svatbu rozhodně těší a měsíce pečlivých příprav se snaží, co možná nejlépe zhodnotit, což je samozřejmě logické. Aby tedy vše klaplo tak, jak má, je nutné také vybrat dobré místo, kde se bude celá svatba a nejlépe i hostina odehrávat. Pokud se dá skloubit svatební obřad i se samotnou hostinu a ještě k tomu mohou hosté na místě rovnou přespat, je to snad ta nejlepší možná kombinace vůbec. A právě takovou kombinaci nabízí svatba na statku Benice, který je romantický, kouzelný a ještě k tomu leží na překrásném členitém místě, o kterém se vám ani nezdálo.

Svatba s úžasnou atmosférou

Nejen ženich a nevěsta, ale také svatebčané si přejí, aby byla svatba strávena, na co možná nejpříjemnějším místě. Aby o ně bylo postaráno a také aby se dobře napili a najedli, jednoduše aby měli vše, co si pořádná svatba žádá. K tomu, aby ovšem bylo všem těmto požadavkům dostáno, musí se vybrat takové místo, které umí všechny tyto požadavky splnit najednou a přesně takové místo nabízí bývalé panství arcivévody jménem František Ferdinand d´Este. Ten si na tomto panství jistě užíval překrásné chvíle a není se čemu divit. Rozlehlý pozemek, ve velmi překrásné zvlněné krajině pokryté lesy a luky, přímo vybízí k tomu, aby se návštěvník nechal unášet vším, co mu toto tajuplné místo nabízí. Tato kulturní památka má totiž historickou a také architektonickou hodnotu. A není se vskutku čemu divit.

Svatba, velkolepá hostina a poté nocleh? Ano, to vše je možné!

Chcete, aby vaše svatba proběhla pouze a jen na jednom místě? Máte v plánu se oddat, pohostit své hosty, pořádně svůj sňatek zapít a poté ještě moci na daném místě přespat po jednu noc? V tom případě je pro vás statek Benice tím správným místem, kde by se měla vaše svatba odehrát. Podle vašeho plánu totiž proběhne jak svatební obřad se vším všudy, tak i velkolepá hostina a poté se všichni vydáte spát, aby nikdo nemusel na rychlo shánět odvoz do svých obydlí. Není to úžasné? Po tak dlouhých a náročných přípravách vám jistě tato perfektní možnost skloubit příjemné s užitečným přijde vhod, není-li tomu tak?

Svatba, na kterou nezapomenete ani vy, ani vaši hosté

Přesně takto by se dala nazvat svatba, která proběhne na barokním statku Benice. Na tak velkolepou atmosféru se totiž jen velmi těžko dá připravit. Místo je to totiž přímo jako z pohádky a nejedna nevěsta při pohledu na tu tajuplnou krásu nezakryje své dojetí. Na tomto místě se každá musí cítit jako pravá princezna, pro kterou si přijel její princ na sněhově bílém koni.