Letní svatba patří k těm velmi oblíbeným, krásné počasí svatbám nahrává. Příroda plná života má své nesporné kouzlo. Jste z Moravy, plánujete svůj velký den a uvažujete o tom, kde v Brně a okolí uspořádat svatební hostinu? Hotel Gregor nabídne potřebné zázemí.

Jak uspořádat nejen letní svatební hostinu v hotelu Gregor Brno

Letní svatební hostiny lze v hotelu Gregor zcela přizpůsobit přání novomanželů. O vaší představě si pohovoříme předem, v rámci bezplatné konzultace. Cílem je, aby vašemu velkému dni nic nechybělo, proto se o vás budou starat profesionálové, kteří mají s organizací svateb řadu let zkušeností. Z tohoto důvodu jsme z hlediska menu připraveni i na jakékoli nestandardní požadavky.

Letní svatební hostiny se v hotelu Gregor Brno nenesou zdaleka jen v duchu tradiční svíčkové. Na přání můžeme přichystat i světovou gastronomii, nabídnout pikantní pokrmy, menu přizpůsobit potřebám vegetariánů, případně zohlednit i jiné stravovací zvyklosti či omezení kohokoli ze zúčastněných, nevyjímaje ani děti, které jsou samozřejmě vřele vítány. Všechny položky doplníme nápoji z našeho nápojového lístku, rozhodnout se můžete pro ty alkoholické i pro variantu nealkoholickou. Přičemž si můžete dodat rovněž i vlastní víno, které lze na hotelu v předstihu uskladnit. Mohl by snad tento symbol Moravy na tak významné události chybět?

Rozhodnete-li se svou letní svatební hostinu uspořádat v hotelu Gregor Brno, očekávat v rámci poskytovaných služeb můžete stejně tak i základní prostření stolů. Květiny a další výzdobu lze zvolit doplňkově. Stolové uspořádání připravené v ceně celého balíčku je dle zvyku amerických svateb, vzhledem k tomu, že toto rozvržení patří k těm mezi snoubenci nejžádanějším.

Čím bude vaše letní svatební hostina v hotelu Gregor mimořádná

 

Mimo samotné okouzlující letní svatební hostiny dokážeme pro váš vysněný obřad zajistit i další služby. Můžeme tak například sjednat na stanovený termín kadeřníka a vizážistu nejen pro budoucí nevěstu. A výsledky jeho práce a jedinečnou romantickou atmosféru zdokumentuje posléze fotograf. Zůstane vám tak zcela jedinečná památka. Svatba možná trvá jen jediný den, dojmy z ní si však v srdci budete nést po celý život.

Atmosféru letní svatební hostiny Brno doplní následně velkolepý ohňostroj a vypouštění stále oblíbenějších lampionů štěstí. Vrcholem celého dne pak nemůže být nic jiného než svatební noc. Tu mají novomanželé možnost využít zcela zdarma, po dlouhém dni plném dojmů se jim v útulných hotelových pokojích bude zcela jistě usínat jako v pohádce. Moderní prostory hotelu přinášejí potřebné zázemí a zároveň prostředí působí velmi romanticky a je pojato v rodinném duchu. Tento dojem se bude po celou dobu snažit podtrhnout i hotelový personál připravený reagovat na vaše podněty.