Máte nemocného v rodině nebo v blízkém okolí? Vyrobte mu hrneček s vlastní fotkou!

Ta chřipka je všude a vy si lámete hlavu s dárkem pro nemocného? Potěšte ho něčím originálním a osobním: proberte fotografie v mobilu nebo v počítači a vyrobte z nich fotodárek od HappyFota. Třeba takový hrneček potěší každého!

Vykouzlit úsměv na tváři obdarovaného, to je někdy těžký úkol. Obzvlášť, když svého blízkého nemůžete ani navštívit, protože od něj nakažlivou chřipku či virózu nechcete chytit. Tenhle tip by vás ale mohl nadchnout!

Takový hrneček najdete na webových stránkách HappyFota mezi fotodárky hned v několika provedeních: bílý, barevný, magický a maxihrneček. Podle nás je asi nejzajímavější ten magický. Protože ten se po vybalení z krabice tváří jako černý. Ve chvíli, kdy do něj nalijete teplou tekutinu, v případě nemocného to bude jistě horký čaj, se na hrnečku jako zázrakem objeví fotografie. A nemusí to být jen fotka, ale třeba celá koláž nebo jen nápis. Záleží jen na vás, co přesně si na hrneček pro maroda umístíte.

Je to těžké, vyrobit takový fotodárek?

Ničeho se neobávejte, máme to vyzkoušené a víme, že fotodárek zvládne vytvořit i osmileté dítě. Potřebujete jen počítač nebo mobil, v něm uložené fotografie a přístup k internetu.  Fotodárek si pak vytvoříte online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.