Při těchto slovech jistě zbystří pozornost každá žena. Vždyť to je pro nás ženy typické, že častým tématem našich rozhovorů s kolegyněmi nebo přítelkyněmi na kávě jsou nejnovější módní trendy, luxusní oblečení, styly. Držet se trendů již není sice dávno in, přesvědčují nás o tom každodenně různé celebrity, ať už filmové hvězdy, zpěváci nebo jiní umělci, ale nic nezkazíme, pokud se necháme zlákat novinkami ze světa dámské módy. Víme, že móda se mění s dobou, něco nového neustále přináší nebo opět vrací na scénu “staré.” Co zůstává, je styl.

Jedinečná, originální a stylová

Určitě budou se mnou souhlasit všechny dámy, když řeknu, že nejlépe se cítíme v tom oblečení, které se nám líbí. Kromě pohodlí nám to správné dámské stylové oblečení dodá sebevědomí, a budeme mít pocit, že jsme dokonalé. Pokud chceme kráčet s dobou a mít přehled, co je ve světě dámské módy aktuální, podívejme se společně na módní manuál sezóny.

Trendy, které ovládnou obchody a šatníky

Butiky se stylovým oblečením už postupně zaplňují nové a nové kolekce. Módní návrháři neustále vytvářejí zajímavé modely, z kterými se můžeme inspirovat a všechny nákupní maniačky b  si přijdou na své. Na módní scénu opět přicházejí staré známé plisované sukně nebo jednoduše řečeno skládané sukně a šaty. Stačí si jen vybrat vhodný materiál, správný střih, k tomu vyhovující doplňky a budete zářit, kdekoliv přijdete. Z barev bude kralovat klasická vojenská zelená, o slovo se přihlásí i zlatá barva, a to nejen v podobě doplňků, ale i šatů, sukní či sak. “Slušné kalhoty” a sako se nám obvykle spojují s pracovními pohovory nebo s formálními schůzkami. To však již neplatí. Povolte uzdu své fantazii, odvažte se a oblečte si kostým či dámský oblek s bláznivým potiskem i na nepracovní příležitosti. Pokud jste spíše romantičtější povahy a milujete pastelové barvy a volánky, při tomto módním trendu si určitě přijdete na své! Přemýšlíte nad výměnou nebo oživením svého šatníku? Přejděte rovnou k činům! Zastavte se v našem internetovém obchodě Sqvele.com, kde v oddělení dámské módy se smí pokochat nejen Vaše oči pohledem na krásné kousky oděvu, ale některé z nich se mohou stát součástí Vašeho každodenního šatníku. Je to tak jednoduché – udělejte si radost a potěšte se novým oblečením od nás!