Buďte moderní! Vzpomínky z dovolené nenechávejte ani uvnitř počítače, ani si z nich netiskněte fotky do alb. Protože nejlepší je vytvořit si z nich vlastní originální fotoknihu!

Možná jste právě někde, kde máte připojení k internetu. Takže si můžete takovou fotoknihu z dovolené vytvořit a objednat okamžitě! Taková knížka může být doma z dovolené dříve než vy!

Fotky ve fotoalbu jsou přežitek! Pusťte se do fotoknihy!

Pravda je, že si u HappyFota můžete nechat udělat fotky už od 2,90 Kč, což je fakt pěkná cena. Fotky jsou fajn, určitě lepší než mít obrázky navždy ztracené v nějaké složce v počítači. Nejpraktičtější ale je, jak se dočtete dále, z fotek vyrobit vlastní fotoknihu. Takové fotky z rodinného alba si totiž může kdokoli s vaším dovolením či bez něj vypůjčit, a už je do alba třeba nevrátí, protože je ztratí nebo si je drze nechá. Fotokniha vám zůstane na poličce v knihovně pěkně kompletní. Jednu fotku si z ní nikdo jen tak nevezme, leda by si ji vystřihl. Takže raději hned vyrobit více kusů a knihou každého, koho zajímají vaše vzpomínky z dovolené, obdarujte. Ceny fotoknih u HappyFota začínají už na 179 Kč.

Vyrobit fotoknihu zvládne i malé dítě

Podívejte se na stránky HappyFota a zkuste si vybrat z několika možností, jak na to: online na stránkách www.happyfoto.cz nebo přes aplikaci www.happyfotomobile.cz nebo přes program HF Designer, který si stáhnete ze stránek www.happyfoto.cz. Průvodce vás navede, jak do šablony správně vložit fotky, texty, pozadí a třeba i nějaké ozdobičky, těch má HappyFoto k dispozici vážně hromadu. Proti vkusu žádný dišputát a je jen na vás, jak chcete, aby vaše fotokniha vypadala. Určitě si vyberete i z mnoha formátů fotoknih – od miniknížečky přes kapesní až po velkou s pevnými deskami. Pro exkluzivní příležitosti doporučujeme fotoknihu deLUXE, která vypadá opravdu luxusně. Ono ji totiž HappyFoto vyvolává tradičním způsobem na fotopapír.