V eshopu Kandoo.cz najdete širokou nabídku kabelek, peněženek, batohů a dalších produktů pro muže a ženy, bez kterých se v běžném životě neobejdeme. V eshopu je více jak 1000 výrobků, nechybí klasické černé a  bílé kabelky, ale vybrat si lze i z mnoha jiných barev, které si doladíte se svým outfitem nebo stylem.

Velmi oblíbenou kategorií jsou crossbody kabelky. Můžete je nosit v ruce nebo pohodlně křížem přes rameno. Kabelka vám tak nepřekáží. V nabídce naleznete mnoho barev a vzorů, vybrat si je možné také kabelky kožené či látkové. Barevné crossbody vám rozzáří sychravý podzimní den, zlepší vám náladu. Jsou vhodné k jednobarevnému oblečení. Naopak k barevné kombinaci volte jednobarevné kabelky. Velikost kabelky přizpůsobte vaší postavě, jste-li drobná, nemusíte se bát kabelky pytlového tvaru. Pro ženy vyšší a silnější se hodí naopak menší kabelky. Máte ráda sportovní styl? Sportovní kabelky jsou vhodné pro muže i ženy. Mají menší rozměry, uschováte do nich pár drobností, které potřebujete na sport.

Do každé kabelky je potřeba mít peněženku. V nabídce eshopu je také celý sortiment peněženek, které koupíte pro sebe či jako dárek. Rovněž jsou rozděleny podle barev – černá, bílá a hnědá klasika i veselý potisk. Pořiďte si kabelku i peněženku podle svého vkusu, ročního období i potřeb. Černá kabelka do ruky je jako dělaná na pracovní poradu, vejde se vám do ní diář, chytrý telefon či tablet. Na volný čas se vám bude hodit látková kabelka. Chcete-li investovat do opravdu kvalitní kabelky, pořiďte si kožený, nadčasový kousek, který vám bude sloužit několik let. I takovéto kabelky naleznete v eshopu kandoo.cz. Luxusní kabelky jsou vyrobeny z přírodní kůže, zdobené jsou přezkami ve zlaté či stříbrné barvě.