Krásná, hladká a barevně sjednocená pleť působí svěže a zdravě. Za jejím vzhledem stojí hlavně svrchní části pokožky. Ty se průběžně obměňují a s peelingovým ošetřením je možné dosáhnout skvělých a přirozeně vypadajících výsledků. Znáte všechny varianty peelingové ošetření?

Jaké jsou možnosti peelingu?

Hodně známý je chemický peeling. Ten funguje na principu aplikace nejrůznějších kyselin pro rozrušení vrchních vrstev pokožky, což vyvolává její následnou obnovu. Existuje více druhů a variant v závislosti na konkrétním typu pokožky a požadovaném výsledku.

Druhou variantou je laserový peeling, který dokáže nabídnout ještě o kousek přesvědčivější výsledky za použití šetrnější metody. Ošetření se provádí s pomocí laseru Palomar®. S jeho pomocí je možné ošetřit oblasti v rámci celého obličeje.

Výhody laserového peelingu

Jednou z výhod laserového peelingu je jeho účinek i na hlubší vrstvy pokožky. Nedojde tedy pouze k obnově svrchních částí, ale zároveň jsou stimulována hlouběji uložená kolagenová vlákna zodpovědná za pevnost a pružnost pokožky. Výsledkem ošetření s pomocí laseru je tedy celkové omlazení pleti na obličeji.

Další výhodou je fakt, že jde o šetrné a neinvazivní ošetření, kdy není nutná žádná delší rekonvalescence. Přirozené obnovení vrchní vrstvy pokožky trvá zhruba tři týdny, kdy po této době můžete pozorovat nejlepší výsledek.

Vysoké nároky na kvalitu

Všechny medicínské lasery splňují vysoké nároky na kvalitu. Používají se pro cílené odstranění jizev, vrásek, strií, chloupků a podobně. Důležité je svěřit se do rukou odborníků, kteří používají certifikované přístroje, jako je právě laser Palomar®. To vědí například na dermatologické klinice Mediestetik, kde vám provedou profesionální laserový peeling s maximálním důrazem na šetrnost a dobrý výsledek. Pobočky kliniky najdete v Praze a v Teplicích. Prohlédnout si můžete také další dermatologická ošetření pro omlazení a vyhlazení pleti.