Category Archives: Finance

Zaměstnavatelé si stále více uvědomují přínos a důležitost personálních agentur. Zjistili, že dobrá personální agentura dokáže rychle sehnat potřebného a kvalifikovaného zaměstnance, který splňuje všechny požadavky.

Jak vybrat dobrou personální agenturu?

Na pracovním trhu se pohybuje obrovské množství personálních agentur – jak dobrých, tak špatných. Nejlépe uděláte, když vyberete ověřenou personální agenturu, která má kladné recenze. Můžete se poptat mezi...

Read more

Připadá vám, že vám život hází klacky pod nohy a úspěch se vám vyhýbá? Nejdou vždy věci podle plánu a někdy vás zraní slova druhých, že něco nedokážete, že na něco nemáte, že nejste dost dobří? Možná vás překvapí, že největší překážkou ke splnění vašich cílů a snů jste vy sami. Většina neúspěchů je totiž způsobena naší psychikou a jak věci a lidi vnímáme (včetně sebe).

Potenciál k tomu být úspěšní máme přitom každý v sobě, ale ne každý má dost vůle a ochoty...

Read more

Pochopit binární opce je poměrně jednoduché, jejich obchodování však zůstává riskantní, a proto je důležité dodržovat určité zásady, které ochrání nás a náš obchodní kapitál.

Připravte si obchodní kapitál

Jelikož při investičním obchodování můžete peníze vydělat, ale i prodělat, je důležité obchodovat jen s penězi, které si můžete dovolit ztratit. Jedná se o tak zvaný rizikový kapitál.

Ten by měl jednoznačně mít původ ve vlastních úsporách, a nikoliv v půjčkách...

Read more

Většina ojetých aut připravených k prodeji vypadá na pohled krásné. Vyleštěné karoserie, čisťoučké interiéry, na tachometrech překvapivě malé ujeté kilometry a smutek v očích původního majitele, který se tváří, jako by to auto bylo jeho nejspolehlivějším životním partnerem. Realita je však trochu jiná. Každé auto má své chyby, jde jen o to, zda se o nich i skutečně dozvíme.

Praktiky podvodníků v oblasti ojetých vozidel neznají hranice. Mohou sahat od nesmělých a...

Read more

Japonský trh se boří krizí, kterou zapříčinila březnová katastrofa ve Fukušimě. Někteří “vynalézaví podnikatelé” však našli způsob, jak i na této nešťastné události vydělat. Prodávají auta z postižených míst, které daleko přesahují množství radiace, které povoluje norma.

Japonské ojeté vozy, které překračují normu radioaktivity, nelze exportovat do zahraničí, proto se prodávají na domácím trhu, kde se vyhnou testem radiace v přístavech. Informaci přinesl deník...

Read more

Dnes pro Vás máme článek na téma finance a půjčky. Pokud Vás tato oblast zajímá, tak pro Vás máme užitečné rady a tipy.

Máte nečekané výdaje, které dokážou překvapit úplně každého. Jakmile se před vámi objeví složenky navíc, vyúčtování za mobilní telefon nebo se vám ze dne na den rozbije pračka a vy se nebudete moci spolehnout na finanční rezervu, bude problém na světě dříve, než vůbec stačíte mrknout.

Drtivá většina lidí žije v současnosti doslova od výplaty k...

Read more