Ať už jste s partnerem krátkou dobu, nebo celou věčnost, nikdy nepodceňujte váš milostný život. Ten je důležitou součástí vztahu. Udělejte si proto na vašeho partnera alespoň jednou za nějakou dobu dostatek času a dopřejte mu erotickou masáž. Uvidíte, že ji ocení. Zpočátku možná budete oba trochu v rozpacích, ale není se čeho bát. Až zjistíte, jak dobře to bude dělat nejen vaší drahé polovičce, ale i vám, určitě nezůstane jen u jedné. A to je dobře, protože erotická masáž, které se věnujete s vášní, dodá vašemu milostnému životu jiskru. Možná ji časem rozdmýcháte až na ohňostroj.

Pokud nevíte, jak na to, pak si můžete vzít inspiraci z těchto několika řádků, případně se můžete nechat inspirovat v některém z erotických masážních salónů. Ty mohou vaše domácí erotické masáže dostat na jiný level. Ale nejprve si zkuste minimálně představit, jak byste vašemu partnerovi masáž udělali. Je velmi dobré mít předem alespoň přibližný scénář v hlavě. Samozřejmě ho pak můžete přizpůsobovat situaci podle toho, co vám bude říkat vaše intuice.

Zapomeňte na okolní svět

V první řadě si na erotickou masáž vyberte místo, které se bude líbit vám oběma, a zároveň budete vědět, že máte opravdu dostatek času a nikdo další vás nebude rušit. To je nezbytný základ vedoucí k úspěchu. Erotickou atmosféru můžete podpořit tím, že v místnosti zapálíte svíčky, necháte pokoj rozvonět vonnou svíčkou, nebo olejem, pustíte si hudbu, která vás oba naladí. Na sebe si oblečte to, co váš protějšek vzrušuje, což znamená, že na sobě nemusíte mít třeba vůbec nic. Jde prostě o to, abyste navodili atmosféru, která vás dokáže uvolnit a zapomenout na běžné povinnosti a okolní stres.

K masáži se skvěle hodí masážní oleje, takže si nějaký připravte. Masáž začněte „nevinně“, věnujte se zádům vašeho partnera. Olej si v rukou nejprve zahřejte, aby byl kontakt vašich dlaní s jeho kůží příjemný, hřejivý a smyslný. Krouživými pohyby masírujte záda a nikam nepospíchejte. Určitě nepodceňte oblast šíje. Do té se zrcadlí každodenní stres a její uvolnění je proto maximálně důležité k tomu, aby se váš partner naladil na to, co přijde dál. Masírujte s citem, partner může samozřejmě říkat, jestli máte přidat nebo ubrat na síle. Nebojte se prsty prohrábnout vlasy a masírovat oblast hlavy, spánků i ušních lalůčků. Mnoho lidí je právě zde velmi citlivých a vzrušivých. Možná na druhé straně ucítíte doslova husí kůži, která bude způsobena jiskřením, které se objeví.

Povoleno je vše, co se líbí oběma

Je na vás jestli se z oblasti zad přesunete níž a začnete rovnou masírovat zadek. Zde můžete přidat na intenzitě, zapojit fantazii a hýždě promasírovat, zabořit do nich prsty. Nebojte se je hníst, zapojit do masáže příjemné škrábání. Opět je však třeba sledovat reakce partnera. Uvidíte, že pokud uvidíte, že se mu to líbí, začne to vzrušovat i vás. Pokud budete chtít, můžete plynule přejít na masáž nohou. Chodidla jsou místem, které jsou doslova protkána erotogenními zónami. Přejíždějte rukou chodidlo po jeho délce, věnujte se prstům a prostoru mezi nimi. Až k tomu bude vhodný okamžik a vy budete chtít vzájemné napětí ještě navýšit, nechte partnera, aby se obrátil na záda a s masáží pokračujte dál nahoru po nohách.

Vzrušení bude sílit a právě to je vhodný okamžik k tomu, přesunout se do oblasti ramen. O nich zvolna klouzejte na hrudník až k břichu. Nevynechejte bradavky a prsa. Věnujte se jim s různou intenzitou. Bradavky nejsou silnou erotogenní zónou jen pro ženy, jak si řada z nich mylně myslí. Řada mužů z jejich stimulace doslova šílí. Nezapomeňte ani na samotné břicho. Jemným až motýlím hlazením volně přejděte k hlazení oblasti kolem genitálií. Hlazení toho nejintimnějšího místa neuspěchejte. Buďte vnímaví, sledujte řeč těla vašeho partnera, případně jeho vyslovená přání. Nechte vše volně plynout, nic neurychlujte. Čím déle bude vzrušení trvat a stupňovat se, tím intenzivnější bude celkový dojem z masáže.

Čerpejte inspiraci a zapojte ji do masáží

Jako vrchol celé masáže se nebojte objevit jeho bod G. Je jím samotná prostata. Nemusíte nutně masírovat přímo uvnitř. Maximální potěšení mu dopřejete tak, že budete masírovat oblast, kterou najdete u kořene varlat. Stimulujte tohle místo a zkoušejte, jak moc můžete přitlačit. Z jeho reakcí to určitě poznáte. Budete jen krůček od jeho vrcholu, záleží jen na vás, jestli to masáží začalo a i skončí, nebo bude mít konec docela jiný. Pamatujte však, že samotnou erotickou masáž povýšíte tím, že partnera nebudete masírovat jen rukama, ale použijete i jiné části těla. Můžete se o něj třít, zapojit svá prsa. Odhoďte stud, případné předsudky a zábrany a zapojte fantazii. A až budete chtít načerpat ještě více inspirace pro vaše další společné masáže, dopřejte si tento zážitek v některém z masážních salonů, doporučit můžeme salón Massage Luxury – erotic massage Prague