Zima je v plném proudu a dámské oblečení mango už na pulty svých obchodů přichází s kousky z jarní kolekce.  Možná vás na první pohled nějak velmi nenadchne, ale po chvíli už tomu podle mého názoru přijdete na chuť. Nachází se zde mnoho novinek skvělého oblečení a také obuvi.

Velkou výhodou oblečení značky Mango je jeho účelnost. Může se pyšnit mnohonásobnými způsoby nošení a kombinacemi s ostatními módními kousky. Není nějak zvlášť výrazné, a proto snese i větší šperky a nápadité tašky či kabelky. Zkrátka a dobře dá se s ním velmi pěkně “pohrát”, takže pokud se pro nějaký ten obleček, nebo dámské rifle rozhodnete, tak vám přeji příjemnou zábavu.

Nejvíce žádanou barvou je letos u značky Mango bílá. Možná jste si ale už všimli, že vášeň pro tuto barvu nesdílí jen tato značka. Velmi úspěšné budou dámské zimní bundy. Svou trendy tour začaly již počátkem podzimu a daří se jim to velmi slibně.

Mnohem více než samotná se pak bílá barva na bundě vyskytuje v kombinaci s černou. Splynutí těchto dvou barev je nám dobře známé a je evidentní, že jeho magická síla stále funguje. Zajímavější však je, jak přesně značka Mango tyto dvě barvy skloubila. Na oblečení se objevují buď samostatně, nebo ve formě geometrických vzorů v podobě čtverečků. Důmyslné a efektivně!