Category Archives: Bydlení

Víte, že statistiky nejslunečnějším místem u našich sousedů, Slováků, je Žitný ostrov? A právě na něm leží Velký Meder, bývalé Čalovo. Vydejte se tam na letní dovolenou a uvidíte, že vám tam bude svítit slunce každý den!

I s koupáním je to ve Velkém Mederu určitě výhodnější než u moře. Voda je tam čistá, geotermální, s blahodárnými účinky na pohybový aparát. V létě se tam můžeteu koupat až v deseti bazénech, jejichž celková plocha je 3 910 m2 s teplotou vody od...

Read more

Užít si komfort plnými doušky nemáme chuť jen na dovolené v luxusním resortu, ale i doma. Bydlení ve velkometrážnejší nemovitosti ještě není zárukou štěstí. Pokud nám nesedne dispoziční řešení, nemusíme to vnímat vůbec pozitivně. Prázdné působící prostor se dá ale řešena tak, aby co nejvíce plnil svou funkci a obhájil svou pravou podstatu.

Dodržení proporcí


Při pokojích palácové rozlohy by malá koupelna působila tak trochu komicky. Architekti musí při...

Read more

Kéž by vše vydrželo v kuchyni roky, abychom se nemuseli opakovaně věnovat jí zařizování a shánění spotřebičů od píky. Pokud vsadíme na ten správný design, alespoň v něčem si dokázal ulehčit naši práci a ušetřit tím vzácnou energii.

Introvertní krásky
Stylově neutrální kuchyně skrývají v sobě kouzlo Skandinávie a sofistikovanost současným trendů, které si potrpí na nadčasovost. Jednoduché tvary a skromná paleta barev z nich dělá introvertní krásky, které umí...

Read more