Chystáte se na ples a rádi byste udělali, co nejlepší dojem? Dosáhnout dokonalosti možná není snadné, ale není to ani nemožné. Co je k tomu třeba? Společenské šaty, koktejlky i případné doplňky musí především lichotit vaší postavě, pozvednout vaše klady a hravě zamaskovat případné nedostatky. Šperky, kabelku, vhodné dámské hodinky i perfektní účes, je nutno volit podle toho, co budete mít na sobě. Výraznou tašku raději zapomeňte doma a místo ní si vyberte elegantní psaníčko. Decentní kombinace je základ.

Totéž se týká i pánů. Oblek může slušet každému, i když si v nošení společenského oblečení právě nelibuje a kravatu nebo motýlka by nejradši schoval v tom nejspodnějším šuplíku. Stačí jen málo – sladit boty, kravatu a košili s barvou obleku. Dejte se pořádně do gala. Čas od času je to potřeba. A co víc – díky této příležitosti budete mít dokonalou záminku pořídit si luxusní pánské hodinky, které se budou hodit nejen na ples. Je důležité, jak se cítíte. Dbejte o svůj zevnějšek a potěšíte tak i svou duši.

Čím víc si vyhrajete s doladěním i těch nejmenších detailů, tím větší obdiv vzbudíte.

Dokonalý vzhled s dokonalou vůní

 Ať už máte v plánu navštívit jen jediný ples nebo celou řadu plesů, bez příjemného parfému se neobejdete. Volte takový, který nebude příliš rušivý, pomůže vám se cítit dobře a zbavit se jakýchkoliv obav. V letošním roce budou vyzdvihovány zejména květinové a citrusové vůně. Oblibě se stále bude těšit svěží a jemný dámský parfém Chloé Chloe a parfémovaná voda Si od Armaniho, která dlouho vydrží, a navíc posílí váš přirozený šarm.

Pánům můžeme s čistým svědomím doporučit krále mezi vůněmi: nadčasovou toaletní vodu Hugo Boss: The Scent. Tato kořeněná vůně s příměsí bergamotu a levandule, okouzlí každého ve vašem okolí.

Teď už zbývá jen jedno…

V šatech, vůni, hodinkách a špercích máte jasno, zbývá však poslední důležitý bod, který nelze přehlížet.

Nezapomeňte si zopakovat klasické společenské tance, protože i dokonalý vzhled může velmi rychle ztroskotat na takové zdánlivé banalitě, jako jsou chybné kroky. Netřeba dosáhnout úrovně profesionálních tanečníků, ale ne nadarmo se říká, že opakování je matka moudrosti. V tanci to platí dvojnásob. Jak jinak chcete docílit ladnosti a naprosté plynulosti? Opakováním získáte jistotu a není nic atraktivnějšího, než spokojený člověk, sršící zdravým sebevědomím.

Chcete přece být dokonalí nebo ne?