Možná jste o té možnosti vyrobit si vlastní kalendář zatím nikdy neslyšeli. Přitom je to taková líbivá věcička, kterou byste mohli obdarovat svoje blízké. My vám přinášíme pět dobrých důvodů, proč to udělat.

  1. Budete originální

Takový kalendář nikdo jiný mít nebude, protože do něj použijete vaše vlastní fotografie nebo obrázky, případně si ho dále vyzdobíte různými nápisy či blbůstkami.

  1. Uděláte si ho na míru

Podívejte se na www.happyfoto.cz a vyberte si z několika formátů. Můžete mít malý, střední, velký, na šířku, na výšku, čtverec, a dokonce i stolní, roční či plánovací.

  1. Může začínat jakýmkoli měsícem

Nechce se vám začínat rok lednem? Začněte ho jakýmkoli jiným měsícem, je to jen na vás. Třeba tím, ve kterém máte vy nebo někdo pro vás důležitý narozeniny.

  1. Můžete ho mít i na fotopapíru

Jestli máte opravdu pěkné fotografie, neváhejte a nechte si kalendář u HappyFota vyvolat na kvalitní fotopapír. Bude vypadat luxusně, a protože je fotopapír opatřen ochrannou vrstvou, nebudou na něm ulpívat otisky prstů.

  1. Bude hotový raz dva

Zvládnete si ho hravě připravit a objednat na stránkách www.happyfoto.cz, v programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE. Ve fotolaboratoři HappyFota ho vyrobí už za tři pracovní dny.

  1. Nemusíte pro něj do drogerie ani jinam

Celý si ho navrhnete ve svém počítači či mobilním telefonu, objednáte online a pak vám ho domů přinese pošťák.