Category Archives: Rodina

Zaujal nás e-shop s originálním a nevšedním názvem Hubatá černoška a brzy jsme pochopili, že originální a vtipný je i jeho sortiment. Ten můžeme rozdělit na karnevalové a dárkové zboží, a protože je větší pravděpodobnost, že budete řešit dárky, pojďme se mrknout právě na tuto část jejich nabídky.

Ta je velmi přehledně rozdělena podle toho, jakým způsobem chcete ten správný dárek vybírat. Pokud potřebujete vyřešit nějakou konkrétní příležitost, můžete zde najít dá...

Read more

Máte nemocného v rodině nebo v blízkém okolí? Vyrobte mu hrneček s vlastní fotkou!

Ta chřipka je všude a vy si lámete hlavu s dárkem pro nemocného? Potěšte ho něčím originálním a osobním: proberte fotografie v mobilu nebo v počítači a vyrobte z nich fotodárek od HappyFota. Třeba takový hrneček potěší každého!

Vykouzlit úsměv na tváři obdarovaného, to je někdy těžký úkol. Obzvlášť, když svého blízkého nemůžete ani navštívit, protože od něj nakažlivou chřipku či...

Read more

Velké procento Čechů buď nemělo ještě partnera nebo jim pár vztahů ztroskotalo. I vy patříte do té věkové kategorie, která by si už pomalu měla zakládat rodinu a zatím je stále sama? Pokud ano, tak si zkuste přečíst těchto pár řádků.

Najít partnera po přečtení tohoto článku bude mnohem jednodušší. Možná se i vám podaří v krátké době získat partnera svých snů. Najít si partnera nemusí být až tak těžké jak jste si mysleli.

Nebaví vás být sám? Zkuste online seznamku

Read more

Máte slabost pro módu? Jste na správné adrese. Milujeme oblečení, boty a vše s tím související. A naše vášeň se stala naší prací. Denně sledujeme módní trendy abychom Vám mohli přinášet aktuální novinky z fashion světa. Díky našim dlouholetým zkušenostem s módou se Vám snažíme přinášet stylové dámské oblečení. U nás najdete širokou nabídku oblečení, kterou nenajdou na každém rohu, halenky a košile do práce i na večeři s přítelem, nebo doplňky, které vašemu...

Read more

Vážení návštěvníci, na vánoční období jsme si pro Vás připravili soutěž o Chanel, kdy se jedná o skutečný skvost. Výhrou nebude nic jiného, ​​než luxusní parfém Chanel. Značku Chanel netřeba představovat, představuje totiž pomyslný vrchol parfumérského umění. Pusťte se do toho, ať Vás můžeme obdarovat tímto hodnotným dárkem.

Chanel, Gabriel (Coco) Chanel nejprve převrátila naruby módní svět – a potom i ten parfémový. Klasická vůně Chanel No. 5 z roku 1921 je...

Read more

Při běžném denním používání kontaktních čoček se neobejdete bez zvlhčujících kapek, speciálně určených k tomuto účelu. Tyto kapky pomáhají udržovat tzv. slzný film zabezpečující hladký pohyb mezi čočkou a rohovkou. Dnes vyráběné kontaktní čočky jsou z vynikajících materiálů a dodatečné vkapávání není nezbytné. Kvůli individuálnímu pocitu „suchého oka“ je používání kapek třeba.
Chceme změnit barvu duhovky nebo být zajímavý na veselých party s očima jako tygr?

Dneš...

Read more

Většina rodičů si při výběru školního batohu pro své dítě pokládá zásadní otázku – aktovku nebo batoh?

Odpověď není jednoduchá a ani zdaleka jednoznačná. Doba, kdy jsme si mohli vybrat ze dvou typů jednoduchých školních tašek je naštěstí nenávratně pryč. Na druhou stranu, dnešní záplava školních batohů a aktovek je taková, že se v nabízených produktech a jejich rozdílech málokdo vyzná.

Školní batohy jsou podle našeho názoru praktičtější, pohodlnější a vejde se...

Read more

Ubrousek – a) plátěný / textilní ubrousek, po přinesen jídla se klade rozprostřený na kolena, jako první tak udělej hostitel, po něm ostatní. Během jídla zůstává na kolenou, b) papírový ubrousek je umístěn vlevo při vidličky slouží pro případné otření zbytku jídla z okraje a okolí úst. Jíst začíná vždy jako první hostitel. Is předkrmem, přestože by bylo již na stolech naservírované čekáme na pokyn.

Příbor – při pojídání jednotlivých chodů začínáme používat jako...

Read more

Matčin zpěv dítě uklidňuje a navozuje mu příjemné pocity. Aktuální míru stresu je možné rozpoznávat prostřednictvím hladiny stresového hormonu kortizolu. Ten se nachází mimo jiné i ve slinách. Podle uznávaného neurologa Františka Koukolík stačí krátké zpívání a množství vylučovaného kortizolu prudce klesá. Pokles trvá ještě 25 minut po skončení zpívání.

Výzkumy také uvádějí, že zpívání prohlubuje dýchání, okysličuje organismus, posiluje krevní oběh, zlepšuje...

Read more

Máte děti v předškolním věku, žáků ZŠ, SŠ nebo VŠ a potřebujete skvělého učitele, který jim ve studiu pomůže? Čekají Vás nebo Vaše děti přijímací zkoušky na střední nebo vysokou školu? Potřebujete pomoci se slovní zásobou, psaním, konverzací a gramatikou?
Naši zkušení lektoři Vám pomohou s otestováním jako i s přípravou na zkoušky, testy, maturitu, přijímací pohovory na střední a vysoké školy i v zahraničí. Na základě výsledků testu Vám nastaví učební plán,...

Read more